Veicinās veselīga dzīvesveida attīstību Viļānu novadā

Viļānu apvienības pārvalde 13.Maijs, 2014, 18:42 Projekti 2007-2013

Viļānu novada pašvaldība ir uzsākusi projekta īstenošanu, kura rezultātā Viļānu novadā tiks izveidota veselības grupa „Kustību prieks”, veselīga dzīvesveida attīstībai. Projekta ietvaros ir paredzēts iegādāties nepieciešamo aprīkojumu (skrejceliņus, velotrenažierus, vingrošanas aprīkojuma komplektus) un piesaistīt speciālistu, kas vadīs vingrošanas nodarbības. Lai projekta rezultāti būtu pieejami lielākam novada iedzīvotāju skaitam, aprīkojums tiks izvietots un nodarbības notiks ne tikai Viļānos, sociālajā atbalsta centrā „Cerība”, bet arī Jaunviļānos, atpūtas centrā „Kamenīte”, Sokolku pagastā un Dekšāres pagastā. 

Projekta īstenošana ir vērsta uz sociālo pakalpojumu klāsta Viļānu novada teritorijā uzlabošanu un vietējo iedzīvotāju nodrošināšanu ar sociālajiem pakalpojumiem, kas vērsti uz veselīga dzīvesveida attīstību.

Projekts tiek finansēts no Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai (ELFLA), tā kopējais budžets ir 4 161,92 EUR, tai skaitā ELFLA finansējums ir 3 095,64 EUR, Viļānu novada pašvaldības līdzfinansējums un PVN ir 1 066,28 EUR.

Aina Dzalbe

Viļānu novada pašvaldības

projektu vadītāja

2014-05-13

Iesaki citiem: