Piesakies jauniešu darba praksēm vasarā Viļānu apvienības pārvaldē

Viļānu apvienības pārvalde 8.Maijs, 2024, 09:04 Jaunumi

Viļānu apvienības pārvaldes administratīvajā terorijā Jauniešu darba praksēm vasarā ir piešķirts finansējums 20 vietām.

Aicinām jauniešus vecumā no 15 līdz 20 gadiem, kas 2023./2024.mācību gadā beidz 9., 10. vai 11.klasi (1.un 2.kurss profesionālās izglītības iestādē) kādā no izglītības iestādēm Rēzeknes novadā vai Rēzeknē, vai kādā citā pilsētā/novadā pieteikties līdz šī gada 22.maija plkst.16.00 iesniedzot Viļānu apvienības pārvaldē iesniegumu un motivācijas vēstuli pie sekretāres (201. kabinetā, Kultūras laukums 1A, Viļāni) vai iepriekš zvanot pa t.64605833. Iesnieguma un motivācijas vēstules veidlapa atrodama nolikumā par  "Rēzeknes novada pašvaldības Izglītības un sporta pārvaldes konkursa par finansējuma piešķiršanu Jauniešu darba praksēm vasaras periodam"

Ar nolikumu  par "Rēzeknes novada pašvaldības Izglītības un sporta pārvaldes konkursa par finansējuma piešķiršanu Jauniešu darba praksēm vasaras periodam" var iepazīties ŠEIT