Muzeju nakts Viļānos

Viļānu apvienības pārvalde 9.Maijs, 2024, 11:26 Jaunumi
Muzeju nakts Viļānos

17.00–23.00 Viļānu Novadpētniecības muzeja apmeklējums.
Izstāde “10. JĀZEPA PĪGOŽŅA BALVAS LATVIJAS AINAVU GLEZNIECĪBĀ”.
Pastāvīgās ekspozīcijas:
*Viļānu novads 9.–12. gs.; Viļāni Latvijas pirmās brīvvalsts gados; Izglītība 20. gs. 50.–80.g.;
*”Lina sēkliņas stāsts”;
*”Latgale un tās iedzīvotāji XIX gadsimtā poļu pētnieces Stefānijas Uļanovskas etnogrāfiskajos darbos”.


21.00 – 01.00 80-to gadu diskotēka “Rūķītis” Viļānu kultūras namā. Dīdžejs Arnis Luriņš. Ar skaņas un kustību terapijas palīdzību uzlabosim mentālo veselību. Pārbaudiet savu drēbju skapju saturu, iespējams, ka tur būs kas aizķēries no astoņdesmitajiem! Gadījumā, ja pašiem vairs neder, tad rosiniet savām atvasēm pielaikot apģērbu ar vēstures elpu, kas ļaus viņiem būt tuvāk pagājušā gadsimta kultūras, mākslas, mūzikas un modes tendencēm.
Iesaki citiem: