Projektu vadību apgūst Viļānu un Varakļānu pašvaldību darbinieki

Viļānu apvienības pārvalde 17.Decembris, 2012, 20:20 Projekti 2007-2013

Projekta Nr.1DP/1.5.2.2.3/11/APIA/SIF/071 „Viļānu un Varakļānu novadu pašvaldību darbinieku un investīciju piesaistes kapacitātes stiprināšana” ietvaros Viļānu novada pašvaldības telpās 13.septembrī notika pirmā nodarbība apmācību kursā „ Projektu vadība”kas ir viena no aktivitātēm projekta mērķu sasniegšanā. Nodarbību lektore Marija Zeltiņa iepazīstināja ar projekta jēdzienu, definīcijām un būtību. Nodarbību mērķis ir apgūt projektu pieteikumu sagatavošanu un vadības pamatus.

Nodarbību gaitā auditorija tika sadalīta grupās. Katrai grupai bija iespēja radoši izpausties izstrādājot grupas individuālos projektus, kā jauniešiem lietderīgi pavadīt brīvo laiku.

Lektore M.Zeltiņa uzsvēra komandas darbu projekta izstrādes un realizācijas gaitā, kā arī deva citus vērtīgus padomus, lai neapjuktu papīru un vadlīniju jūklī. M.Zeltiņas profesionālā pieredze un dzīves rūdījums deva iedvesmu arī klātesošajiem pašvaldību darbiniekiem uzņemties iniciatīvu un izdzīvot visus projekta etapus no pieteikuma iesniegšanas līdz realizācijai.

Noslēdzot pirmo nodarbību, lektore uzdeva jautājumu, ko nodarbības dalībnieki ir guvuši. Klātesošie vaļsirdīgi atzina, ka guvuši daudz vairāk nekā sākumā bija cerēts. Nu ar nepacietību tiek gaidīta arī nākamā nodarbība, kad būs iespēja uzzināt, kaut ko jaunu.

100% no Projekta finansē Eiropas Savienība ar Eiropas Sociālā fonda starpniecību. Apakšaktivitāti administrē Valsts kanceleja sadarbībā ar Sabiedrības integrācijas fondu.

2012-12-17

Iesaki citiem: