Noslēgti līgumi par Viļānu pilsētas teritorijā esošās tranzītielas rekonstrukcijas darbiem

Viļānu apvienības pārvalde 27.Maijs, 2013, 19:30 Projekti 2007-2013

Kopš šā gada 29.aprīļa tika uzsākti tranzītielas rekonstrukcijas darbi Viļānu pilsētas teritorijā posmā Rīgas iela, Kultūras laukums, Brīvības iela valsts autoceļa P58 maršrutā Viļāni – Preiļi – Špoģi 0,5 – 2,5 km. Būvdarbi tiek veikti ar Eiropas Reģionālās attīstības fonda atbalstu, projekta Nr. 3DP/3.2.1.2.1./12/APIA/SM/031.

25. februārī tika noslēgts iepirkuma līgums par būvdarbu veikšanu. Par uzvarētājiem kļuva un būvdarbus veic SIA „Lemminkainen Latvija”. Projekta ietvaros būvuzraudzību nodrošina AS „VCI”, bet autoruzraudzību veic AS „Ceļuprojekts”.

Projekta realizācijas laikā paredzēts rekonstruēt Rīgas ielu, Brīvības ielu un Kultūras laukumu, kā arī izbūvēt apļveida krustojumu. Plānots ierīkot apvienoto gājēju ietvi un velosipēdistu celiņu. Iela tiks izbūvēta tā, lai pa to būtu ērti pārvietoties kā autobraucējiem, gājējiem un velosipēdistiem, tā arī personām ar īpašām vajadzībām un vecākiem ar bērniem. Projekta ieviešana būtiski uzlabos Viļānu pilsētas infrastruktūru, nodrošinot drošu satiksmi ikvienam satiksmes dalībniekam, kā arī radot pievilcīgu izskatu.

Projekts Nr.3DP/3.2.1.2.0/12/APIA/SM/031 "Tranzītielas rekonstrukcija Viļānu pilsētas teritorijā, a/c P58 posms 0,5 - 2,5 km" tiek finansēts no Eiropas Savienības struktūrfondiem. 

Informāciju sagatavoja

Sigita Āboliņa

Sabiedrisko attiecību speciāliste

2013-05-27

Iesaki citiem: