Iegādātas modulārās teltis

Viļānu apvienības pārvalde 5.Jūnijs, 2015, 18:37 Projekti 2007-2013

Viļānu novada pašvaldība īstenoja projektu “Atbalsts sabiedrisko aktivitāšu dažādošanai vietējiem iedzīvotājiem Viļānu novadā”, kura rezultātā tika iepirkti divi modulāro telšu komplekti Viļānu novada pašvaldības vajadzībām. Teltis tiek izmantotas āra kompozīciju veidošanai un citu veidu sabiedrisko aktivitāšu norisei.

Modulārās teltis ļaus kvalitatīvāk organizēt pasākumus vasaras sezonā, uzstādot tās pasākumu norises vietās un tādējādi neuztraucoties par laika apstākļiem. Ar projekta īstenošanas rezultātā iegādātajām teltīm paveras vairāk iespēju Viļānu novada rīkotajos pasākumos iesaistīt Viļānu Novadpētniecības muzeju un bibliotēku, veidojot āra ekspozīcijas. Āra teltis varēs izmantot arī pasākumu organizatoru vajadzībām, kad ir nepieciešama labi pamanāma vieta, lai veiktu pasākuma dalībnieku reģistrāciju vai apbalvošanu, nodrošināt pasākumu apskaņošanu.

Ņemot vērā, ka teltis tiks izmantotas Viļānu novada pašvaldības sabiedrisko aktivitāšu organizēšanai, tad tehniskajā specifikācijā uzreiz tika iekļautas pozīcijas par telšu sienu apdruku ar Viļānu novada pašvaldības ģerboni un uzrakstu “Viļānu novada pašvaldība”, tādā veidā uzlabojot telšu vizuālo izskatu un veicinot atpazīstamību. Kopš telšu iegādes brīža tās tika izmantotas jau divos pasākumos – Rēzeknes un Viļānu novadu skolēnu dziesmu un deju dienā, kā arī festivālā „Zilā cerību puķe” Viļānu Lakstīgalu saliņā.

Projekts tiek finansēts no Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai (ELFLA), tā kopējais budžets ir 2697,70 EUR. ELFLA finansējums ir 1840,05 EUR, Viļānu novada pašvaldības līdzfinansējums ir 857,65 EUR

 

Iveta Piziča

Attīstības, plānošanas un informācijas nodaļas vadītāja

2015-06-05

Iesaki citiem: