Aprīkojums kultūras pasākumu organizēšanai

Viļānu apvienības pārvalde 13.Februāris, 2015, 18:27 Projekti 2007-2013

Viļānu novada pašvaldība īsteno ELFLA projektu „Mēs esam un būsim, mēs radām un skanam”, kura mērķis ir uzlabot kultūras pasākumu kvalitāti Viļānu novadā. Projekta ietvaros tika iegādāts skatuves mehānisms Dekšāres pamatskolas sporta zāles piemērošanai kultūras pasākumu vajadzībām un apskaņošanas aparatūras un skatuves mehānismi Viļānu novada kultūras nama vajadzībām.

Projekta kopējā summa ir EUR 8319,30, no kuriem 90% finansē ELFLA, bet Viļānu novada pašvaldība līdzfinansē 10% un sedz PVN izmaksas.

Projekts tiek īstenots Lauku attīstības programmas pasākuma „Lauku ekonomikas dažādošana un dzīves kvalitātes veicināšana vietējo attīstības stratēģiju īstenošanas teritorijā” ietvaros. 

Aina Dzalbe

projektu vadītāja

2015-02-13

Iesaki citiem: