Viļānu vidusskolā notiek pasākumi "Fizikas gada" ietvaros

Viļānu apvienības pārvalde 5.Februāris, 2019, 14:11 Projekti 2014-2020

30. un 31.janvārī Viļānu vidusskolā viesojās Laboratorium.lv. Pasākums notika projekta Nr.8.3.2.2/16/I/001 “Atbalsts izglītojamo individuālo kompetenču attīstībai” ietvaros.

8.-9.klašu skolēniem tika piedāvāts darboties radošajās darbnīcās “Galvaniskais elements” un “Bezvadu lādētājs”. Nodarbībās katram skolēnam bija iespēja izmēģināt vai uzstatīsit kādu eksperimentu vai ierīci pašam. Šādā veidā informāciju atcerēties ir daudz vieglāk. Skolai arī nav tāda tehniskā nodrošinājuma, lai katrs skolēns varētu tā praktiski darboties. Pēc nodarbībām dalībniekiem pat palika “zinātnisks suvenīrs”. 8.-12.klašu skolēni piedalījās tematiskās interaktīvās nodarbībās par tēmām “Elektrība” un “Skaņa”. Skolēniem patika aizraujoši eksperimenti, kuros bija iespēja piedalīties. Tas palīdzes saprast kādu no zinātniskiem tematiem daudz labāk. Skolēni varēja visu paši ieraudzīt, pārbaudīt un pat pataustīt, uzdot interesējošus jautājumus.

Informācija un foto: Ilze Valeniece
Viļānu vidusskolas direktora vietniece

2019-02-05

Iesaki citiem: