Viļānu novadpētniecības muzejs saņem finansējumu jaunas ekspozīcijas izveidei

Viļānu apvienības pārvalde 6.Aprīlis, 2016, 19:37 Projekti 2014-2020

Valsts Kultūrkapitāla fonds (VKKF) šī gada janvārī izsludināja mērķprogrammas “Muzeju nozares attīstības programma” projektu konkursu. Finansiālu atbalstu saņēma arī Viļānu novadpētniecības muzeja izstrādātais projekta pieteikums „Nacionālā muzeju krājuma izpētes rezultātu pieejamības nodrošināšana, izveidojot patstāvīgo ekspozīciju „Lina sēkliņas stāsts” Viļānu novadpētniecības muzejā atbilstoši mūsdienu sabiedrības vajadzībām”.

Viļānu novadpētniecības muzeja pieteikums izsludinātajā projektu konkursā tika iesniegts ar mērķi sekmēt muzeja attīstību, konkurētspēju, paplašinot Nacionālā muzeju krājuma izpētes un izpētes rezultātu izmantošanas iespējas atbilstoši mūsdienu sabiedrības vajadzībām. 

Projekta kopējais budžets ir 17383.84 EUR, tajā skaitā VKKF budžeta finansējums – 10 000.00 EUR. Viļānu novada pašvaldības līdzfinansējums – 7 383.84 EUR.

Margarita Skangale

Viļānu novadpētniecības muzeja vadītāja

2016-04-06

Iesaki citiem: