Viļānu novadpētniecības muzejā tiks izveidota jauna pastāvīga ekspozīcija „Lina sēkliņas stāsts”

Viļānu apvienības pārvalde 12.Maijs, 2016, 19:39 Projekti 2014-2020

Valsts kultūrkapitāla fonds (VKKF) 2015. gada decembrī izsludināja mērķprogrammas MUZEJU NOZARES ATTĪSTĪBAS PROGRAMMA projektu konkursu. Finansiālu atbalstu saņēma arī Viļānu Novadpētniecības muzeja izstrādātais projekta pieteikums „Nacionālā muzeju krājuma izpētes rezultātu pieejamības nodrošināšana, izveidojot pastāvīgo ekspozīciju „Linu sēkliņas stāsts” Viļānu novadpētniecības muzejā atbilstoši mūsdienu sabiedrības vajadzībām”.

Viļānu novadpētniecības muzeja pieteikums izsludinātajā konkursā tika iesniegts ar mērķi sekmēt Viļānu novadpētniecības muzeja krājuma materiālu uzturēšanu un izmantošanu plašai mērķauditorijai, tā attīstot Viļānu novada kultūrvēstures mantojuma pieejamību sabiedrībai, kas savukārt veicina Latgales kultūrvides, vērtību un tradīciju attīstību. Projekta kopējais budžets ir EURO 17383.84, tajā skaitā VKKF budžeta finansējums ir  EUR 10 000.00.

Margarita Skangale

Viļānu novadpētniecības muzeja vadītāja

2016-05-12

Iesaki citiem: