Viļānu Novadpētniecības muzejā tiks izveidota jauna izstāžu zāle

Viļānu apvienības pārvalde 20.Maijs, 2015, 19:45 Projekti 2014-2020

Valsts kultūrkapitāla fonds (VKKF) šī gada martā izsludināja mērķprogrammas MUZEJU NOZARES ATTĪSTĪBAS PROGRAMMA projektu konkursu. Finansiālu atbalstu saņēma arī Viļānu Novadpētniecības muzeja izstrādātais projekta pieteikums „Nacionālā muzeju krājuma izpētes rezultātu pieejamības nodrošināšana, izveidojot eksponēšanas apstākļus atbilstoši mūsdienu sabiedrības vajadzībām Viļānu novadpētniecības muzeja izstāžu zālē”.

Viļānu Novadpētniecības muzeja pieteikums izsludinātajā projektu konkursā tika iesniegts ar mērķi sekmēt Viļānu novadpētniecības muzeja konkurētspēju, paplašinot Nacionālā muzeju krājuma izpētes rezultātu izmantošanas iespējas atbilstoši mūsdienu sabiedrības vajadzībām. Projekta kopējais budžets ir EUR 4461.12, tai sk. VKKF budžeta finansējums EUR 3000.00.

Foto: Ilze Sondore

 

Margarita Skangale

Viļānu Novadpētniecības muzeja vadītāja

2015-05-20

Iesaki citiem: