Viļānu Novadpētniecības muzeja ekspozīcijas „Latgale un tās iedzīvotāji XIX. gs. poļu pētnieces Stefānijas Uļanovskas etnogrāfiskajos darbos” modernizācija

Viļānu apvienības pārvalde 2.Janvāris, 2020, 09:10 Projekti 2014-2020

Kultūras ministrija 2019. gada janvārī izsludināja projektu konkursu Valsts kultūrkapitāla fonda mērķprogrammā “Muzeju nozares attīstības programma”. Atbalstu saņēma arī Viļānu Novadpētniecības muzeja izstrādātais projekta pieteikums „VIĻĀNU NOVADPĒTNIECĪBAS MUZEJA EKSPOZĪCIJAS "LATGALE UN TĀS IEDZĪVOTĀJI XIX. GS. POĻU PĒTNIECES STEFĀNIJAS UĻANOVSKAS ETNOGRĀFISKAJOS DARBOS" MODERNIZĀCIJA”. No Kultūras ministrijas tika piešķirts finansējums 1232.00 EUR apmērā, Viļānu novada pašvaldības līdzfinansējums projekta īstenošanai sastādīja 308.00 EUR. Projekta īstenošanas gaitā tika vākts, izvērtēts un četrās valodās sagatavots materiāls interaktīvam stendam ekspozīcijas pilnveidošanai un modernizācijai.

Viļānu Novadpētniecības muzeja vadītāja Margarita Skangale