Vasaras meistardarbnīcas 7.-9.augustā

Viļānu apvienības pārvalde 21.Maijs, 2019, 14:38 Projekti 2014-2020

Viļānu kultūras namā no 7. līdz 9. augustam notiks Vasaras meistardarbnīcas dažādu instrumentu spēlē bērniem no 5-18 gadu vecumam Valsts kultūrkapitāla fonda Tradicionālās kultūras nozares projektu konkursa projekta “Vasaras meistardarbnīcas “Nāc, stājies blakus un spēlējam”” ietvaros.

 

Aicinām bērnus un jauniešus no 5 līdz 18 gadu vecumam piedalīties vasaras meistardarbnīcās – mācīties tautas mūzikas instrumentu spēli,  dziedāšanu, kopmuzicēšanu, tradicionālos dančus un meistarklases amata prasmju apgūšanā (tekstildarbiņi mazajiem un pītās jostas un celaines).

Meistarklašu laikā paredzētas arī radošās instrumentu orķestra nodarbības "Spēlēšanās ar mūziku". šai aktivitātei līdzi jāņem jebkurš instruments.

Brīvajā laikā meistarklašu dalībnieki Viļānu radošajā pētniecības centrā "Dadzis" darbosies "meža nodarbībās", Danču apguvē un kopmuzicēšanā.

Pieteikšanās:

Personīgi Viļānu kultūras namā vai elektroniski sūtot ANKETU  uz e-pastu: vilanu_kn@inbox.lv  vai uz adresi: Viļānu KN, Kultūras laukums 2, Viļāni, LV-4650,

Dalībnieka pieteikšanās anketa atrodama: ŠEIT

Plašāka informācija pa tel. 28662346 (Margarita) un tel.26154047 (Inga)

2019-05-21

Iesaki citiem: