Sociālā atbalsta centrā “Cerība” ierīkos sadzīves prasmju istabu

Viļānu apvienības pārvalde 4.Jūlijs, 2017, 20:15 Projekti 2014-2020

Lauku atbalsta dienestā tika atbalstīts projekta iesniegums, saskaņā ar kuru  Sociālā atbalsta centrā “Cerība” tiks ierīkota sadzīves prasmju istaba.

Īstenojot šo projektu, SAC “Cerība” piedāvās jaunu pakalpojumu – “Sadzīves prasmju istabu” Pakalpojumu varēs izmantot jaunieši, jaunās māmiņas un citi cilvēki no sociālā riska grupām, lai pilnveidotu savas sadzīves un saskarsmes prasmes. Izmantojot Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai finansējumu un Viļānu novada pašvaldības līdzfinansējumu, tiks iegādāta sadzīves tehnika (multikatls, mikroviļņu plīts, vafeļu panna, cepeškrāsns un elektriskā virsma, ūdens filtrs, tējkanna, kafijas automāts, tosteris, mikseris, blenderis, gaļas maļamā mašīna, virtuves kombains, augļu žāvētājs un sulu spiede) un mēbeles (gludināmais dēlis, šujmašīna, gludeklis, virtuves krēsli un galds).

Projekta attiecināmās izmaksas – 2 593,57 EUR, publiskais finansējums – 2 334,20 EUR.

Margarita Isajeva
sabiedrisko attiecību speciāliste