Šajā ziemā Viļānu pilsētas pirmsskolas izglītības iestādes audzēkņi svētkus svinēs jau siltā un skaistā mājā

Viļānu apvienības pārvalde 12.Decembris, 2017, 20:57 Projekti 2014-2020

Viļānu novada pašvaldība ir saņēmusi  finansējumu  projekta Nr. 4.2.2.0/17/I/014 "Sekmēt energoefektivitātes  paaugstināšanu Viļānu  pilsētas pirmsskolas izglītības iestādē" ietvaros. Projektā tika veikti uzlabojumi un siltināšanas darbi ēkas norobežojošās konstrukcijās, tika mainīti logi un durvis, kā arī uzlabota ēkas apkures sistēma. Projekta mērķis ir sekmēt energoefektivitātes paaugstināšanu un samazināt siltumapgādes primārās enerģijas patēriņu Viļānu novada pašvaldībā par 256508kWh/gadā.

Projekta kopējās izmaksas ir 631 855,47 EUR, no tām Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAF) finansējums projekta īstenošanai ir 322 300,00 EUR.

Projekta ietvaros vasaras beigās pilsētas PII notika izglītojošā vides diena, kurā bērniem tika stāstīts par vidi, siltumnīcefekta veidošanos un to, kā dzīvot videi draudzīgāk. Divi ieguvumi no viena projekta - silta un skaista ēka, kā arī zinoši bērni!

Paldies visiem par ieguldīto darbu! Lai skaisti un silti!

Plānošanas inženiere

 Līga Strode

Iesaki citiem: