Būvdarbi un satiksmes ierobežojumi Centrālajā ielā

Viļānu apvienības pārvalde 1.Aprīlis, 2018, 21:05 Projekti 2014-2020

Viļānos ir uzsākta projekta “Industriālo teritoriju tīklojuma izveide uzņēmējdarbības veicināšanai Rēzeknes pilsētas, Rēzeknes un Viļānu novados” īstenošana. Šī projekta ietvaros plānoti vērienīgi rekonstrukcijas darbi Centrālajā ielā un Tevenānu ielā, t.sk. paredzēti kanalizācijas un ūdensvada pārbūves un izbūves darbi. Projekta attiecināmo izmaksu summa - 1 902 407,45 EUR, tai skaitā ERAF finansējums 1 617 046,33 EUR,  pašvaldības budžeta finansējums (ieskaitot valsts budžeta dotāciju) 285 361,12 EUR.

Būvdarbi tiek veikti pa posmiem. Kā jau esam informējuši – liela daļu sadzīves kanalizācijas un ūdens tīklu jau ir ierīkoti. Šobrīd darbi noris Centrālajā ielā posmā no Brīvības ielas līdz Rēzeknes ielai. Minētajā posmā darbi plānoti aptuveni mēnesi, piekļuve īpašumiem šajā laikā būs iesējama.

 

Plānošanas inženiere

Līga Strode

Iesaki citiem: