Viļānu Kultūras namā norisinājās ikgadējais ``KRIEVU AMATIERTEĀTRU SAIETS``.

Viļānu apvienības pārvalde 27.Novembris, 2019, 15:33 Jaunumi

23. novembrī Viļānu Kultūras namā norisinājās ikgadējais "Krievu amatierteātru saiets".

Kopā uz saietu bija atbraukuši 9 amatierteātri. (Rēzeknes pensionāru dienas centra dramatiskais kolektīvs "Kur gan citur", Dubuļu TN dramatiskais kolektīvs "Traļi Vaļi", Viļānu KN amatierteātris "Horošeje nastrojenije", Zilupes amatierteātris "Vivat", Ratnieku TN amatierteātris "Sit saujā", Istras TN drāmas kolektīvs "Nezolotaja molodjož", Griškānu KN teātri "ElemEntal", Ludzas novada Pildas TN amatierteātris "Vysaidi", Audriņu dramatiskais kolektīvs "Potešņiki"). Pirmajā pasākuma daļā katrs amatierteātris atrādīja sevis iestudēto izrādi, bet otrajā daļā vietējie kolektīvi bija sagatavojuši savus priekšnesumus un priecēja amatierteātru dalībniekus ar tiem. Katrs kolektīvs par dalību saņēma diplomu un piemiņas dāvanu.

Informācija: Līga Erte
Foto: Ilze Sondore

Iesaki citiem: