Godināsim čaklākos Viļānu apvienības darba darītājus!

Viļānu apvienības pārvalde 4.Novembris, 2022, 13:23 Jaunumi

Viļānu apvienības pārvaldes administratīvajā teritorijā esošo iestāžu, organizāciju, uzņēmumu, zemnieku saimniecību vadītāji un darbinieki kā arī privātuzņēmēji tiek aicināti izvirzīt savus kandidātus Viļānu apvienības pārvaldes Atzinības rakstu pasniegšanai, kas paredzēta Latvijas Republikas proklamēšanas 104. gadadienas svinīgajā pasākumā 18. novembrī plkst. 14.00 Viļānu kultūras namā.

Pieteikuma anketa ŠEIT

Anketu var iesniegt personiski (Viļānu apvienības pārvaldes administrācijas ēkā, Kultūras laukums 1A, 2.1. kabinetā) vai pa e-pastu: vilanuapvieniba@rezeknesnovads.lv līdz šī gada 11.novembrim.

 

Novērtēsim mūsu līdzcilvēku veikumu un publiski pateiksimies gan godprātīgi veiktu darbu Latvijas labā, vairojot pozitīvas emocijas un popularizējot Viļānu apvienības tēlu.

Iesaki citiem: