Informatīvais materiāls ikvienam – buklets “Kā rīkoties krīzes gadījumā”

Viļānu novada pašvaldība 3.Jūnijs, 2020, 14:00 Jaunumi

Aizsardzības ministrija šodien prezentēja vērtīgu informatīvo materiālu – bukletu “Kā rīkoties krīzes gadījumā”. Kā norāda aizsardzības ministrs Artis Pabriks, buklets ir nozīmīga daļa no Visaptverošas valsts aizsardzības sistēmas, ko Aizsardzības ministrija sāka ieviest jau pagājušajā gadā. Tās mērķis – nodrošināt visas sabiedrības iesaisti krīzes plānošanā un pārvarēšanā. Turklāt ministrs uzsver – reaģējot uz mūsdienu drošības izaicinājumiem, līdzīgi informatīvie materiāli sagatavoti arī citās Eiropas valstīs, nodrošinot to pieejamību katrā mājsaimniecībā.

Plašāku informāciju lasiet: www.sargs.lv

Aizsardzības ministrs iepazīstina ar bukletu "Kā rīkoties krīzes gadījumā" video skatīt no 12-ās minūtes.

Bukleti LV, RUS un ENG valodās:

 

#72stundas
#drošiirzināt
#sargslv

Iesaki citiem: