Svarīga informācija par tranzītielas rekonstrukcijas darbiem

Viļānu apvienības pārvalde 17.Oktobris, 2013, 19:25 Projekti 2007-2013

Sākot no nākamās pirmdienas, 21.oktobra labvēlīgu un atbilstošu laikapstākļu gadījumā būvfirma Lemminkainen plāno uzsākt pirmās kārtas asfalta ieklāšanu posmā Rīgas iela – Brīvības iela (izņemot Kultūras laukumu) līdz Mehanizatoru ielas krustojumam. Ielu posmos tiks vērtēta situācija, kā arī būs noteikti satiksmes ierobežojumi un autotransporta kustība pa ielas braucamo daļu nevarēs notikt ierastajā kārtībā. Ja būs nepieciešamība, iela tiks slēgta.

Lūgums to māju iedzīvotājiem, kurām uz Rīgas un Brīvības ielām ir iebraucamais ceļš, savus transportlīdzekļus novietot kādā citā teritorijā, jo izbraukšana no māju pagalmiem arī nebūs iespējama. Šobrīd iela tiek gatavota asfalta ieklāšanas darbiem.

Aicinājums iedzīvotājiem būt saprotošiem, pacietīgiem un sekot līdzi aktuālajai informācijai.

Pašlaik aktīvi notiek arī elektromontāžas darbi – uzstādīti skaitītāji un elektrības pārslēgšana blakus tranzītielai esošajām dzīvojamām mājām. Darbus plānots pabeigt aptuveni tuvākā mēneša laikā. Daudziem noteikti radīsies loģisks jautājums par to, kā tad var ieklāt asfaltu, ja ielas malā joprojām atrodas vecie elektrības stabi.

Tā kā būvfirma strādā pēc noteiktiem termiņiem un ir atkarīgi arī no citām iesaistītajām pusēm (šajā gadījumā AS Latvenergo), tad, lai nomierinātu iedzīvotājus, pašvaldība informē, ka asfalts tiks klāts pie esošajiem elektrības stabiem. Kolīdz tiks pabeigti ar elektrību saistītie darbi – uzstādīti skaitītāji, pievadīta elektrība dzīvojamajām mājām, vecie elektrības stabi tiks demontēti.

Projekts Nr.3DP/3.2.1.2.0/12/APIA/SM/031 "Tranzītielas rekonstrukcija Viļānu pilsētas teritorijā, a/c P58 posms 0,5 - 2,5 km" tiek finansēts no Eiropas Savienības struktūrfondiem. 

2013-10-17

Iesaki citiem: