Viļānos tiks ierīkots aktīvās atpūtas laukums

Viļānu apvienības pārvalde 18.Jūlijs, 2017, 20:09 Projekti 2014-2020

“ALA” – ar tādu nosaukumu Viļānos tiks ierīkots atpūtas laukums bērniem un jauniešiem vecumā no 2 līdz 25 gadiem. 

Lauku atbalsta dienests ir atbalstījis Viļānu novada pašvaldības projekta “Esi aktīvs un vesels!” iesniegumu. Īstenojot šo projektu, Viļānos, Raiņa ielā 2 (laukumā starp pilsētas stadionu un Lakstīgalu salu) tiks ierīkots aktīvais laukums atpūtai (“ALA”) ar īpaši tam paredzētu šķēršļu joslas konstrukciju lietotājiem vecumā no 2 līdz 25 gadiem. Projektu ir paredzēts īstenot līdz 2019. gada jūnijam. 

Šobrīd tiek apkopotas idejas aktīvā atpūtas laukuma izstrādei un projektam. Lai šo laukumu padarītu pēc iespējas interesantāku bērniem un jauniešiem, aicinām piedalīties aptaujā  (bez vecuma ierobežojuma) un atbildēt uz dažiem  jautājumiem ŠEIT.

Projekta kopējā summa EUR 89 650, 55; publiskais finansējums – EUR 27 000,00.  

Attēlā: aktīvās atpūtas laukuma skice. 

2017-07-18

Iesaki citiem: