Ieskats “Bokonu Bryukleņu” darbībā

Viļānu apvienības pārvalde 3.Augusts, 2020, 13:35 Projekti 2014-2020


Atbalsta Zemkopības ministrija un Lauku atbalsta dienests

Ieskats “Bokonu Bryukleņu” darbībā

Bokon` bryuklnes mas asam, skaistu ūgu vordu nasam,
Ka doncot grybam, rodam speitā, koč gar zemi kreitam reitā!

Jo danči vysas bādas klīdej, vysas vainas valk un dzīdej,
Gavilej sirds prīkā svātā, spāks un veseleiba sātā!

“Bokonu Bryuklenes” aizvien esam sparīgas, aktīvas, dancojam un iesaistāmies projektos.

Pēdējā piecgadē uzstājamies koncertos: 2015.g. - 25 koncerti, 2016.g. - 23 koncerti, uz 1 ielūgumu nebijām, 2017.g. - 21 koncerts, uz 6 ielūgumiem nebijām, 2018.g. - 15 koncerti, 1 - nebijām, 2019.g. - 17 koncerti, 4 - nebijām, 2020.g. - 4 koncerti, vīruss “Covid-19” nobremzēja raito apriti… izjauca ”Bokonu Bryukleņu” 15 gadu jubileju maijā, Rugāju senioru festivālu jūnijā un citus pasākumus.

Bet nu mēs atkal enerģiski rosāmies - gatavojam mūsu apsveikumu “Dekšāres” pūtēju orķestra 10 gadu jubilejas koncertam, kurš notiks šī gada 29.augustā; 5.septembrī gatavojam pasākumu kāzu viesiem no Rīgas, kāzu ceremonijas pieturpunktam; kā arī gatavojam dančus Viļānu novada un citiem tuviem un tāliem pārnovadu pasākumiem. Plānojam arī savu 15 gadu jubilejas pasākumu 26.septembrī.

Pateicoties Viļānu novada attīstības plānošanas un informācijas nodaļai, Viļānu novada pašvaldībai, Rēzeknes rajona kopienu partnerībai un Lauku atbalsta dienesta darbiniekiem realizējām LEADER projektu Nr.19-01-AL15-A019.2202-000008 "Ansambļa "Bokonu bryuklenes" materiāltehniskās bāzes pilnveidošana".  Nu varēsim griezt dančus uz nebēdu - jaunos tērpos, un dancot varēsim kaut vai lauka vidū, jo ir bezvadu atskaņotājs, kā arī visu to ar jauno fotokameru varēsim iemūžināt foto un video atmiņās.

Paldies visiem par sadarbību un atsaucību!

Sauciet ciemos - visur brauksim kur tik sauksiet!

Vairāk informācijas par Eiropas Lauksaimniecības fondu lauku attīstībai pieejams Eiropas Komisijas tīmekļa vietnē:
http://ec.europa.eu/agriculture/rural-development-2014-2020/index_lv.htm

Cieņā un pateicībā ”Bokonu Bryuklenes”
Dzidra Bruzgule

Iesaki citiem: