Friziera meistarklases Viļānu vidusskolā

Viļānu apvienības pārvalde 31.Jūlijs, 2017, 21:33 Projekti 2014-2020

18. un 19. jūlijā Viļānu vidusskolā notika pasākuma “Daudzveidīgā profesiju pasaule” friziera meistarklase. 

Divas dienas trīspadsmit Viļānu  vidusskolas skolnieces  tikās ar frizieri Ingu Trokšu, gūstot ieskatu  friziera ikdienā. Meistarklases apmeklētājas uzzināja par izglītības iegūšanas iespējām šajā profesijā. Praktiski darbojoties meistarklasēs, meitenes  iepazinās ar profesijai nepieciešamajām pamatprasmēm. Stāstot par savu pieredzi meistarklasēs, meitenes atzina, ka tās viņām ļoti patika, sevišķi bizīšu pīšana. Meitenes pateicas zinošajai meistarklašu vadītājai, kā arī priecājas par jauko atmosfēru un lietderīgi pavadītu laiku.

Pasākums norisinājās Eiropas Sociālā fonda projekta Nr.8.3.5.0/16/I/001 „Karjeras atbalsts izglītojamiem vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros. 

Teksts: Ināra Mežatuča
Foto: Margarita Isajeva

Iesaki citiem: