Aicinājums iesaistīties projekta aktivitātēs

Viļānu apvienības pārvalde 29.Oktobris, 2019, 21:57 Projekti 2014-2020

Viļānu novada pašvaldība realizē pārrobežu vides pārvaldības projektu “Zaļā palete” un tic – Viļānu novada iedzīvotāji ir atbildīgi un ir pelnījuši dzīvot tīrā, sakoptā vidē. Projekta aktivitāšu īstenošanai aicinām atsaukties 10 ģimenes, kuras būtu gatavas piedalīties pētījumā par atkritumu šķirošanas ieradumiem mājsaimniecībās, triju mēnešu garumā šķirot atkritumus, analizēt to sastāvu un datus ierakstīt šķirošanas dienasgrāmatā. Ja jūti, ka ir pienācis laiks mainīt savus ieradumus un vidi sev apkārt, gaidām Tavu pieteikumu.

Pieteikumus līdz 2019.gada 10.novembrim sūti uz e-pastu irina.klimanova@vilani.lv vai zvani pa tālruni 28346927 (Irina)

Šī publikācija ir sagatavota ar Latvijas-Krievijas pārrobežu sadarbības programmas 2014. – 2020. gadam finansiālu atbalstu. Par tās saturu pilnībā atbild Viļānu novada pašvaldība un tā var neatspoguļot Programmas, Programmas dalībvalstu Latvijas un Krievijas, kā arī Eiropas savienības viedokli.

Projekta “Zaļā palete” galvenais mērķis ir paaugstināt ieinteresēto personu un iedzīvotāju zināšanu līmeni par dabas resursu ilgtspējīgu izmantošanu, iesaistot dažādas mērķa grupas daudzveidīgās aktivitātēs. Projekta specifiskie mērķi: 1) pierobežas reģionu pašvaldību kapacitātes uzlabošana efektīvai dabas resursu un risku pārvaldībai; 2) videi draudzīgas domāšanas veicināšana vietējo iedzīvotāju un organizāciju vidū energoefektivitātes un atjaunojamās enerģijas jautājumos un dabas resursu ilgtspējīgā izmantošanā.

Iesaki citiem: