Vispasaules Sociālā darba diena!

Viļānu apvienības pārvalde 16.Marts, 2021, 12:34 Jaunumi

Kopš 2007. gada, marta trešajā otrdienā, tiek svinēta Vispasaules sociālā darba diena. Katru gadu šajā dienā tiek akcentēti sociālā darba sasniegumi, veicināta sociālo dienestu un sociālo pakalpojumu redzamība, akcentētas dažādu sabiedrības grupu cilvēktiesības un sociālais taisnīgums. Tā ir nozīmīga diena sociālā darba kalendārā, kuru atzīmē sociālie darbinieki visā pasaulē, atspoguļojot profesijas ieguldījumu cilvēka, ģimenes, kopienas un plašākas sabiedrības stiprināšanā.

Kopš 2015. gada arī Latvijā tiek svinēta šī diena, pievēršot sabiedrības uzmanību, sociāla darba profesijai – tās būtībai, izaicinājumiem un paveiktajam. Šī gada Vispasaules sociālā darba dienas vadmotīvs ir “Es esmu, jo Mēs esam” – koncepts un filozofija, kas atspoguļo sociālā darba perspektīvu – cilvēka un globālās vides savstarpējo saikni.

Viļānu novada pašvaldība sveic Vispasaules sociālā darba dienā visus sociālā darba jomas darbiniekus! Lai neizsīkstoša enerģija un izturība, lai gandarījums par paveikto piepilda sirdi!