Velobrauciens Viļānos

Viļānu apvienības pārvalde 14.Jūlijs, 2020, 11:26 Jaunumi

Sestdien, 11. jūlijā, notika Viļānu velotūres 2020 pirmais posms, riteņbraucēji plkst. 11:30 pulcējās un reģistrējās braucienam Viļānu pilsētas stadionā. Tālākie dalībnieki bija ieradušies no Rīgas.

Pasākums tika organizēts sadarbībā ar Viļānu novada pašvaldību un Viļānu velobrauciena entuziastiem.

Velotūres maršruta garums bija aptuveni 20km, brauciena laikā dalībniekiem tika izstāstīti vēsturiskie fakti par vairākiem sastaptajiem objektiem: Rimšu vecticībnieku draudzes lūgšanu namu, kaņepju saimniecību OBELISK FARM un Dekšāres estrādē par Dekšārēm.

Pasākuma laikā dalībnieki apmeklēja kaņepju saimniecību OBELISK FARM, saimnieks Andris pastāstīja par savu saimniecību, varēja degustēt produkciju un saimniecības veikaliņā iegādāties.

Pasākuma izskaņās dalībniekiem tika pasniegtas piemiņas balvas, kuras sarūpēja Viļānu novada pašvaldība.

Paldies visiem, kuri bija iesaistīti pasākuma organizēšanā un atbalstīšanā.

Pateicamies dalībniekiem par piedalīšanos un uz tikšanos nākamajā posmā!

Viļānu velotūres 2020 otrais posms tiek plānots 08.08.2020., kura laikā tiks apmeklēti objekti: Trūpu Velnakmens, LPKS „Viļāni", "Lidlauks" Ornicānos u.c.

Galeriju skatīt zemāk.