CEĻA REMONTS! (Informācija papildināta 26.03.)

Viļānu novada pašvaldība 23.Marts, 2020, 14:36 Jaunumi

Maltas upes ūdenskrātuvē tiks pazemināts ūdenslīmenis

Saistībā ar „Tranzītielas rekonstrukciju Viļānu pilsētas teritorijā valsts 1.šķiras autoceļa maršrutā Viļāni-Preiļi-Špoģi(P58) posmā Rīgas iela, Kultūras laukums, Brīvības iela(2.kārta), uz konkrētiem tilta pārbūves darbiem, Maltas upes ūdenskrātuvē tiks pazemināts ūdenslīmenis līdz atzīmei 110.00 m LAS (aptuveni par 3,0m zemāk no šī brīža līmeņa). Ūdenslīmeni plānots pazemināt sākot no 30.03.2020.

_______________________________________________________________________________________________

2020.gada 23.martā tiek uzsākti Viļānu tranzītielas (autoceļš P58 Viļāni-Preiļi-Špoģi) posma rekonstrukcijas darbi. Tiks atjaunots ceļa posms Brīvības ielā 470 m garumā, no Brīvības ielas krustojuma ar Mehanizatoru ielu līdz Brīvības ielas krustojumam ar Latgales ielu, ietverot Viļānu HES tiltu.
Tranzītielas rekonstrukciju veiks firma SIA „CEĻI UN TILTI” bet būvuzraudzību – SIA „Jurēvičs un partneri”. Remontdarbi ilgs līdz 2021.gada 30.septembrim.

Transportlīdzekļu vadītājiem tiks paredzēts pagaidu apvedceļš un apvedtilts netālu no esošā tilta (skatīt attēlu).
Gājēju un velosipēdistu kustībai būvdarbu laikā tiks nodrošināts gājēju un velosipēdistu celiņš pāri Viļānu HES tiltam
.

Visus satiksmes dalībniekus aicinām būt pacietīgiem un saprotošiem ceļa remontdarbu laikā.
Kā arī lūdzam sekot līdzi jaunākajai informācijai par satiksmes regulējumiem Viļānu novada mājaslapā.

Projekts "Tranzītielas rekonstrukcija Viļānu pilsētas teritorijā valsts 1.šķiras autoceļa maršrutā Viļāni-Preiļi-Špoģi (P58) posmā Rīgas iela, Kultūras laukums, Brīvības iela (2.kārta)" tiek finansēts valsts pamatbudžeta valsts autoceļu fonda programmas ietvaros.

 

Iesaki citiem: