Peldēties atļauts!

Viļānu novada pašvaldība 6.Jūlijs, 2020, 11:03 Jaunumi

Pēc 2020.gada 1.jūlija veiktajiem peldvietu peldūdens testējamo rādītāju rezultātiem - peldēties atļauts.

Pielikumos peldvietu peldūdens laboratorijas testēšanas rezultāti:

______________________________________________________________________________________________________

SIA “Profilaktisko higiēnisko pakalpojumu laboratorija” veica Viļānu novada peldvietu peldūdens testēšanu Maltas upē un Radopoles ezerā, kā rezultātā zilaļģu un citu fitoplanktona aļģu ziedēšana, naftas produktu raksturīgas smakas un peldošas plēves, virsmas aktīvās vielas ilgnoturīgas putas un piesārņojums ar peldošiem un citiem atkritumiem nav konstatētas.

Atbilstoši testējamo rādītāju rezultātiem - peldēties atļauts.

Pielikumos peldvietu peldūdens laboratorijas testēšanas rezultāti:

 

 

Iesaki citiem: