Orientēšanās sacensības “Pa Viļānu ceļiem un Neceļiem”

Viļānu apvienības pārvalde 11.Augusts, 2022, 10:10 Jaunumi

Vasara ir laiks, kad jaunieši aktīvi izmanto iespējas pavadīt laiku ārā kopā ar saviem draugiem un tuviniekiem. Tādēļ, 23. jūlijā Viļānos tika organizētas orientēšanās sacensības “Pa Viļānu ceļiem un Neceļiem”, lai dotu iespēju iepazīstināt vietējos iedzīvotājus un ciemiņus tuvāk ar Viļānu pilsētu, ko organizēja Viļānu vidusskolas aktīvais skolēnu pašpārvaldes kolektīvs.

Jauniešiem un dalībniekiem pasākuma laikā bija iespēja:

  • Iepazīt Viļānu pilsētu;
  • Uzzināt jaunus faktus par vietējiem Latgales novadu uzņēmumiem;
  • Pavadīt laiku kopā ar draugiem ;
  • Atraktīvi pavadīt laiku ārā.

Pēc noskrietas distances jauniešiem tika piedāvātas organizatoru gatavotas pusdienas, lai atjaunotu spēkus un laimīgi dotos mājās sagaidīt apbalvošanu ar atbalstītāju “Obelisk Farm”, “Stiga orientēšanās klubs” sarūpētām balvām un pateicībām. Paldies Viļānu apvienības pārvaldei par iesaisti un līdzdalību pasākuma norisē!

Apbalvošanas ceremonija notika Lakstīgalu saliņā, Rēzeknes novada dienas ietvaros ,kurā atsevišķas komandas sagaidīja pēdējais uzdevums, lai uzzinātu ātrāko komandu un saņemtu papildus balvu no orientēšanās pasākuma atbalstītāja “Rēzeknes biznesa inkubatora”.

Orientēšanās sacensības norisinājās Rēzeknes novada pašvaldības jaunatnes iniciatīvu projekta “Pa Viļānu ceļiem un Neceļiem” ietvaros

Iesaki citiem: