Domes sēdes darba kārtība 27.08.2020.

Viļānu apvienības pārvalde 25.Augusts, 2020, 12:01 Jaunumi

Viļānu novada pašvaldības
domes sēde  notiks

2020.gada 27.augustā plkst. 15.00

Darba kārtībā:

1. Par nomas attiecību izbeigšanu.
2.
Par nomas tiesību izsoles rezultātu apstiprināšanu.

3. Par zemes gabala ierakstīšanu zemesgrāmatā uz pašvaldības vārda un nodošanu atsavināšanai.
4. Par zemes iznomāšanu.
5. Par nomas attiecību pagarināšanu.
6. Par nosacītas cenas apstiprināšanu atsavināmajam dzīvoklim.
7. Par zemes domājamās daļas nodošanu īpašumā bez atlīdzības.
8. Par nekustamā īpašuma izsoli.
9. Par dzīvokļa īpašuma „2” – 2, Ornicāni, Viļānu pagasts, Viļānu novads, atsavināšanu otrajā izsolē.
10. Par dzīvokļa īpašuma „2” – 5, Ornicāni, Viļānu pagasts, Viļānu novads, atsavināšanu otrajā izsolē.
11. Par nekustamā īpašuma izsoles rezultātu apstiprināšanu.
12. Par zemes ierīcības projekta apstiprināšanu.
13. Par dzīvokļa īpašuma Celtnieku iela 5-29, Viļāni, Viļānu novads, atsavināšanu.
14. Par ēdināšanas izdevumiem Viļānu novada vispārējās un pirmsskolas izglītības iestādēs 2020./2021. mācību gadam.
15. Par grozījumiem Viļānu novada pašvaldības 2020. gada pamatbudžetā.
16. Par materiālo atbalstu uzsākot mācību gadu 1.klases skolēniem, kas mācās Viļānu novada izglītības iestādēs, kuru deklarētā dzīves vieta ir citās pašvaldībās.
17. Par Viļānu novada pašvaldības aizņēmumu no Valsts kases investīciju projekta “Dārzu ielas pārbūve Viļānos” īstenošanai.
18. Par Viļānu novada pašvaldības saistošo noteikumu Nr.126 “Mājas (istabas) dzīvnieku turēšanas noteikumi Viļānu novadā” precizēšanu.
19. Par saistošo noteikumu Nr.127 izdošanu.
20. Par Viļānu Mūzikas un mākslas skolas interešu un pieaugušo neformālās izglītības programmu cenrāža apstiprināšanu 2019./2020.m.g.
21. Par sociālās dzīvojamās telpas īres līguma pagarināšanu.
22. Par sociālās dzīvojamās platības piešķiršanu.
23. Par izslēgšanu no pašvaldības palīdzības reģistra.
24. Par palīdzības sniegšanu dzīvokļu jautājumu risināšanā.
25. Par dzīvojamās telpas īres līguma pagarināšanu.
26. Par izmaiņām Viļānu novada pašvaldības štatu (amatu) sarakstā 2020. gadā .
27. Par lokālplānojuma „Lokālplānojums nekustamajā īpašumā Rēzeknes ielā 1b, Viļānos, Viļānu novadā” apstiprināšanu.
28. Informācija.