Būvdarbi Dārzu ielā

Viļānu novada pašvaldība 30.Oktobris, 2020, 14:57 Jaunumi

Šī gada novembra sākumā tiks uzsākti Būvdarbi Dārzu ielā, Viļānos, posmā no Centrālās ielas līdz Ugunsdzēsēju ielai, 364 m garumā.
Tiks veikta ūdens un kanalizācijas tīklu izbūve, ielas apgaismojuma pārbūve un ieklāts asfalta segums.

Par Dārzu ielas rekonstrukcijas darbiem 2020. gada 30. septembrī tika parakstīts līgums ar uzņēmumu SIA “Krustpils”, būvuzraudzību veiks uzņēmums SIA “Jurēvičs un partneri” un autoruzraudzību nodrošinās SIA “RK projekti”.

Dārzu iela būs slēgta transportlīdzekļu kustībai, izņemot ar SIA “Krustpils” atļaujām (skatīt shēmu).

Būvdarbi tiks pabeigti 2021.gadā.

Iedzīvotājus aicinām būt pacietīgiem un saprotošiem ceļa remontdarbu laikā, lūdzam ievērot uzstādītos ierobežojumus.

Kā arī aicinām sekot līdzi jaunākajai informācijai Viļānu novada mājaslapā.

Būvprojekts “Dārzu ielas pārbūve 0.00 – 0.364 km, Viļānu pilsētā” tiek finansēts no pašvaldības līdzekļiem 353 927,14 EUR vērtībā. Būvdarbu veikšanai, saskaņā ar Ministru Kabineta rīkojumu Nr. 387 (prot. Nr. 44 36. §) ”Par atbalstītajiem pašvaldību investīciju projektiem valsts aizdevumu piešķiršanai ārkārtējās situācijas ietekmes mazināšanai un novēršanai saistībā ar Covid-19 izplatību” tika saņemts aizņēmums.

Iesaki citiem: