20.jūlijā tiks uzsākti Lakstīgalu salas gājēju tilta pārbūves darbi

Viļānu apvienības pārvalde 16.Jūlijs, 2020, 14:20 Jaunumi

20.jūlijā tiks uzsākti Lakstīgalu salas gājēju tilta pārbūves darbi.

Iedzīvotājus aicinām būt uzmanīgiem, pacietīgiem un saprotošiem.

Lūdzam sekot informācijai par būvdarbu gaitu Viļānu novada mājaslapā.

__________________________________________________________________________________________________________

Atgādinām!

Gājēju tilts uz Lakstīgalu salu ir SLĒGTS!

Lūdzam, neraut nost brīdinājuma zīmes un lentas, un nekādā gadījumā nemēģināt šķērsot tiltu!

Atceramies, ka šajā situācijā tikai katrs pats esam atbildīgs par sevi, savu veselību un dzīvību!

Drīzumā tiks veikta tilta pārbūve, tāpēc būsim pacietīgi un sekosim līdzi aktuālajai informācijai novada mājaslapā un facebook.

UZMANĪBU!

Tilta konstrukcija nestabila - Tilts slēgts!

Iedzīvotāju kustībai lūdzam izmantot Viļānu HES tiltu.

Drīzumā tiks veikta gājēju tilta pārbūve uz Lakstīgalu salu

2020.gada 8.jūnijā tika noslēgts līgums ar Latvijas-Lietuvas kopuzņēmumu “”Viadukts” SIA par gājēju tilta pārbūvi uz Lakstīgalu salu, saskaņā ar SIA “Projekts 3” izstrādāto būvprojektu. Būvdarbus uzraudzīs uzņēmums SIA “KEM”.

Iedzīvotājus aicinām būt pacietīgiem un saprotošiem.

Lūdzam sekot informācijai par būvdarbu uzsākšanu un gaitu Viļānu novada mājaslapā.

Projekts “Būvdarbi “Gājēju tilta uz “Lakstīgalu salu” pārbūve” tiek finansēts no pašvaldības līdzekļiem.