Viļānu pilsētas bibliotēka aicina darbā BIBLIOGRĀFU

Viļānu novada pašvaldība 30.Aprīlis, 2021, 13:03 Vakances

Prasības pretendentiem/ēm:

  • Izglītība bibliotēkzinātnē vai informācijas pārvaldībā, vidējā profesionālā izglītība bibliotēku darba jomā, augstākā izglītība humanitārajās zinātnēs;
  • Vēlama bibliotekārā darba pieredze, vienas svešvalodas zināšanas;
  • Valsts valodas zināšanas augstākajā līmenī;
  • BIS ALISE prasmes;
  • Teicamas zināšanas un iemaņas darbā ar biroja tehniku un datorprogrammām;
  • Labas sadarbības un komunikācijas prasmes;
  • Spēja strādāt radoši, komandā, izrādīt iniciatīvu.

Galvenie amata pienākumi:

  • Kvalitatīva bibliotēkas lietotāju apkalpošana, konsultēšana, dokumentu elektroniska izsniegšana un saņemšana;
  • Lietotāju apkalpošana automatizētajā bibliotēku informācijas sistēmā ALISE;
  • Darbs ar novadpētniecības materiālu mapēm, materiālu atspoguļošanu vienotajā  reģiona novadpētniecības bāzē;
  • Informācijas sagatavošana un publicēšana par bibliotēkas notikumiem un pasākumiem bibliotēkas sociālajos portālos, bibliotēkas blogā, presē u.c.;
  • Bibliotēkas un literatūras popularizēšanas pasākumu organizēšana.

Iesniedzamie dokumenti:

  • Motivācijas vēstule;
  • CV;
  • Izglītības dokumentu kopijas.

Mēs piedāvājam:

  • Pilnas slodzes darbu uz nenoteiktu laiku;
  • Stabilu atalgojumu un atbalstu profesionālajā izaugsmē.

Amata pretendentiem lūgums iesniegt dokumentus līdz 2021.gada 21.maijam nosūtot elektroniski uz e-pastu zelma_t@inbox.lv vai iesniegt personīgi bibliotēkas vadītājai Kultūras laukums 2, Viļāni. Kontakttālrunis – 26119822.