SIA “VIĻĀNU SILTUMS” aicina darbā grāmatvedi

Viļānu novada pašvaldība 13.Oktobris, 2020, 16:04 Vakances

SIA “VIĻĀNU SILTUMS”, reģ.nr.42403003341, adrese: Rēzeknes iela 6a, Viļāni, Viļānu novads, LV-4650, tālr.26171835, e-pasts: vilanu.siltums@inbox.lv, uzņēmums (pašvaldības 100% kapitālsabiedrība), kura darbības nozare - siltumapgāde Viļānu pilsētas iedzīvotājiem, iestādēm un organizācijām, aicina darbā:

  • grāmatvedi

 (normālais darba laiks, 40 stundas nedēļā)

Galvenie darba pienākumi:

  • Uzņēmuma pilna grāmatvedības procesu organizēšana, atbilstoši LR normatīvo aktu prasībām;
  • Finanšu un nodokļu atskaišu sagatavošana un iesniegšana vadībai un valsts institūcijām;
  • Algu aprēķins un darba laika uzskaites veikšana, pamatlīdzekļu, krājumu, debitoru, kreditoru uzskaite un analīze;
  • Precīza saimnieciskās un finanšu darbības uzskaite;
  • Savlaicīga ceturkšņa, gada pārskata un operatīvo pārskatu sagatavošana un iesniegšana valsts iestādēm, tais skaitā valsts kasei un pašvaldībai;
  • Bankas operāciju veikšana;
  • Dalība budžeta sastādīšanā un kontrolēšanā;
  • Sekot normatīvo aktu izmaiņām.

Prasības:

  • Augstākā izglītība grāmatvedībā, finansēs vai ekonomikā;
  • 3 gadu pieredze galvenā grāmatveža amatā uzņēmumā;
  • Labas iemaņas darbā ar datoru (Word, Excel, grāmatvedības programma) un biroja tehniku;
  • Analītiskā domāšana, ātrums, spēja prognozēt un analizēt skaitļus;
  • Labas komunikācijas, argumentācijas un sadarbības prasmes, kompetence visos grāmatvedības procesos;
  • Augsta atbildības sajūta, spēja koncentrēties, precizitāte.

Mēs piedāvājam:

  • Interesantu un dinamisku darbu;
  • Draudzīgu un atsaucīgu kolektīvu;
  • Sociālās garantijas;
  • Stabilu atalgojumu.

Alga bruto: 700.00 EUR

CV un motivācijas vēstuli līdz 2020.gada 26.oktobrim lūdzam sūtīt uz e-pastu: vilanu.siltums@inbox.lv ar norādi “Grāmatvedis”

Pamatojoties uz Vispārējo datu aizsardzības regulu, informējam, ka pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šīs atlases norisi. Datu pārzinis ir SIA “VIĻĀNU SILTUMS”, adrese: Rēzeknes iela 6a, Viļāni, Viļānu novads, LV- 4650.