Viļānos viesosies četru pašvaldību delegācija

Viļānu apvienības pārvalde 13.Janvāris, 2014, 18:17 Projekti 2007-2013

Šo trešdien, 15.janvārī Viļānu pašvaldībā viesosies partneri no Baltkrievijas - speciālistu grupa starptautiskās speciālistu stažēšanās programmas projekta „Eiroreģiona „Ezeru zeme” trešais solis” ietvaros. Jāatzīmē, ka 2013.gada decembrī speciālistu stažēšanās norisinājās Baltkrievijā, kur piedalījās arī Viļānu novada pārstāve, novada pašvaldības izpilddirektore Inga Strūberga.

Programmā iesaistās četru Baltkrievijas pašvaldību dažādu nozaru speciālisti - Mioru izpildkomitejas projektu eksperte, Polockas izpildkomitejas Ārējās tirdzniecības, investīciju un ekonomikas nodaļas galvenais speciālists, Glubokoje rajona padomes deputāts, kā arī galvenais Verhņedvinskas rajona ārsts. Viesi apmeklēs Viļānu novada izglītības iestādes – Dekšāres pamatskolu un skolas sporta zāli, Viļānu vidusskolu un Viļānu Mūzikas mākslas skolu, lai iepazītos ar to darbību.

Stažēšanās mērķis ir iepazīties ar kaimiņvalstu pašvaldību darbu, lai veicinātu divpusēju un trīspusēju projektu sagatavošanu, kā arī palielinātu kopējo pasākumu apjomu un kvalitāti.

Informāciju sagatavoja

Sigita Āboliņa

Sabiedrisko attiecību speciāliste

2014-01-13

Iesaki citiem: