Veselības grupas „Kustību prieks”

Viļānu apvienības pārvalde 2.Septembris, 2014, 18:43 Projekti 2007-2013

Viļānu novada pašvaldība īstenoja projektu „Kustību prieks”, kura rezultātā ir iepirkts sporta aprīkojums (vingrošanas trenažieri, vingrošanas bumbas, hanteles, nūjošanas nūjas u.c.) nodarbību organizēšanai un veselīga dzīvesveida veicināšanai Viļānu novada iedzīvotājiem. 

 

No 2014.gada 1.augusta novadā ieviests jauns sociālais pakalpojums- veselības grupas, ar mērķi aktivizēt cilvēkus pašiem darboties, lai ar fizisku aktivitāšu palīdzību saglabātu un uzlabotu savas dzīves kvalitāti. Veselības grupas nodarbībām var pieteikties katrs, kuram ir nepieciešamība un vēlme uzlabot savu fizisko veselību, sevišķi aicināti pensionāri, pirmspensijas cilvēki. Grupas vada instruktori ar speciālām zināšanām.

Lai nodarbībās būtu iespēja piedalīties ne tikai pilsētas, bet arī pagastu iedzīvotājiem, aprīkojums ir nodrošināts un nodarbības notiek Viļānos – sociālajā atbalsta centrā „Cerība”, Jaunviļānos – atpūtas centrā „Kamenīte”, Sokolku pagasta pārvaldē un Dekšāres pagasta pārvaldē. Vairāk uzzināt par veselības grupām un pieteikties nodarbībām var, sazinoties ar kontaktpersonām:

Dekšāres pagastā – sociālā darbiniece Mārīte Vīča, tel. 64640148

Sokolku pagastā – sociālā darbiniece Ināra Repša, tel. 64640376

Viļānu pagastā – sociālā darbiniece Alla Stiuka, tel. 64662085

Viļānos – SAC „Cerība” vadītāja Solvita Razgale, tel. 64660237

 

Nāciet, interesējieties, piedalieties!

Informāciju sagatavoja

Aina Dzalbe

 projektu vadītāja,

 Daila Strupiša

sociālā dienesta vadītāja

2014-09-02

Iesaki citiem: