Ir svarīgi satikties

Viļānu apvienības pārvalde 11.Februāris, 2014, 18:16 Projekti 2007-2013

“Ne internets, ne skaips, ne mobilie sakari nevar aizstāt personisku tikšanos un dzīvu sarunu,” pārliecināti teica ciemiņi no Baltkrievijas, speciālistu grupa, kas janvārī viesojās Viļānu novada pašvaldībā starptautiskās stažēšanās programmas projekta “Eiroreģiona “Ezeru zeme” trešais solis” ietvaros.

Minētajā programmā iesaistījušies četru Baltkrievijas pašvaldību dažādu nozaru speciālisti. Viļānos bija ieradušies: Glubokoje rajona padomes deputāts Oļegs Tolkačs, Polockas izpildkomitejas Ārējās tirdzniecības, investīciju un ekonomikas nodaļas galvenā speciāliste Marija Matjuško un Verhņedvinskas rajona galvenais ārsts Vjačeslavs Goļakovičs.

Stažēšanās mērķis — iepazīties ar kaimiņvalstu pašvaldību darbu, lai veicinātu divpusēju un trīspusēju projektu sagatavošanu, kā arī palielinātu kopējo pasākumu apjomu un kvalitāti.

Viļānu novadā ciemiņi apmeklēja izglītības iestādes.

ATTĒLĀ: (no kreisās uz labo) Vjačeslavs Goļakovičs, Inga Strūberga, Daiga Ceipiniece, Marija Matjuško, Jānis Benislavskis, Oļegs Tolkačs.

Ilze Sondore

2014-02-11