Biedrība "Bokonu Bryuklenes" īsteno projektu ansambļa "Bokonu bryuklenes" materiāli tehniskās bāzes uzlabošanai

Viļānu apvienības pārvalde 31.Jūlijs, 2020, 15:50 Projekti 2014-2020

Lauku atbalsta dienests apstiprināja Viļānu novada Dekšāres pagasta biedrības “Bokonu Bryuklenes”  izstrādātā projekta "Ansambļa "Bokonu bryuklenes" materiāltehniskās bāzes pilnveidošana" iesniegumu atklātajam projektu iesniegumu konkursam Latvijas Lauku attīstības programmas 2014.-2020. gadam apakšpasākuma 19.2 “Darbības īstenošana saskaņā ar sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģiju”  ietvaros.

Īstenojot šo projektu, ir iegādāti astoņi skatuves tērpu komplekti, foto/video aparatūra un skaņas aparatūra. Šobrīd biedrības līnijdeju ansambļa "Bokonu bryuklenes" dalībnieces aktīvi mēģina savu uzstāšanās programmu, lai jau vasaras nogalē priecētu skatītājus ar savu dalību tuvākos un tālākos kultūras pasākumos.

Projekta attiecināmās izmaksas ir 1558.40 EUR (viens tūkstotis pieci simti piecdesmit astoņi eiro un 40 eirocenti). Publiskais finansējums 1402.56 EUR (viens tūkstotis četri simti divi eiro un 56 eirocenti), tai skaitā Viļānu novada pašvaldības piešķirtais finansējums 156.45 EUR (viens simts piecdesmit seši eiro un 45 eirocenti).

Projekts īstenots no 2019. gada 9.septembra līdz 2020. gada 31.jūlijam.

Biedrības " Bokonu bryuklenes "
Valdes priekšsēdētāja

Dzidra Bruzgule