Viļānu novada vasaras Sporta svētki 2020

Viļānu apvienības pārvalde 26.Augusts, 2020, 14:57 Notikumi

Viļānu pilsētas svētku ietvaros augusta mēnesī tiek rīkoti VASARAS SPORTA SVĒTKI, kuros piedalās Viļānu pilsētas un novada bijušie un esošie iedzīvotāji. Šogad piedalījās 6 komandas ar interesantiem nosaukumiem: “STĪVĀ SPRANDA”, “BALTĀS ROZES”, “ VIĻĀNU VIDUSSKOLA”, “BENDIKS”, “AVANGARDS” un “VOVERYS I RĪKSTI”. Sakarā ar pastāvošo situāciju valstī, šogad komandas spēkiem mērojās 8 netradicionālās aktivitātēs ar laika limitu un bez. Aktivitātes parādīja, cik komanda ir saliedēta, veikla, izturīga un atjautīga.

Komandu kopvērtējumā pārliecinošu uzvaru ar 18 punktiem izcīnīja “VIĻĀNU VIDUSSKOLAS” komanda (Iveta Malta, Jeļena Tarasova, Ingūna Rubule, Simona Prikule, Alevtīna Tarasova, Ilze Valeniece, Sandis Valenieks, Raitis Lācis, Kristiāna Valeniece, Vitālijs Kudļa, Andis Šarigins), 2.vietu ar 24.5 punktiem ieguva komanda “BENDIKS” (Valdis Visockis, Kaspars Andrejevs, Guntis Visockis, Aldis Petrovs, Jurijs Tihomirovs, Andrejs Skačkovs, Sintija Končus-Visocka, Elīna Bārbale, Ineta Tuče-Kondrateņa, Elga Tuče), 3.vietu ar 26.5 punktiem izcīnīja komanda “STĪVĀ SPRANDA” (Raitis Broks, Alise Klinta Broka, Megija Gunda Broka, Raivis Skabs, Sintija Pokšāne, Marita Vulāne, Matīss Kristians Morozovs, Anatolijs Mitjko).

Pirmo trīs vietu ieguvēji saņēma diplomus, medaļas, un kreklus ar novada simboliku, un pārsteiguma balvas no Viļānu novada pašvaldības un Gunitas Fjodorovas (HandMade by GuRu). Pārējām komandām, neskatoties uz iegūtajām vietām, arī bija sarūpētas pārsteiguma dāvanas un pateicības raksti.

Vasaras sporta svētku programmā bija iekļautas arī divas individuālās disciplīnas sievietēm un vīriešiem – “Slotas mešana” un “Basketbola soda metieni”.

Basketbola soda metienos šogad norisinājās spraigas cīņas, jo četri dalībnieki vīriešu konkurencē uzrādīja vienādus rezultātus, savukārt sievietes cīnījās par pirmo un trešo vietu otrajā kārtā. Vīriešu konkurencē 1.vieta Daināram Lācim, 2.vieta Jurim Meļņikam un 3.vieta Raitim Lācim. Sieviešu konkurencē 1.vieta Alisei Klintai Brokai, 2.vieta Lolitai Malinovskai un 3.vieta Ingūnai Rubulei. Uzvarētājiem tika pasniegti diplomi, medaļas un pirmo vietu ieguvējiem balva no Viļānu novada pašvaldības.

Slotas mešanā vīriešu konkurencē pārliecinošu uzvaru izcīnīja Mārtiņš Ikaunieks - viņa mestā slota aizlidoja 23.20m tālu, 2.vieta Matīsam Kristiānam Morozovam (21.80m) un 3.vietu ieguva Inguss Stafeckis (21.40m). Sieviešu konkurencē ar rezultātu 14.60m vistālāk slotu aizmeta Ilze Valeniece, 2.vietā ierindojās Iveta Malta (13.90m) un 3.vieta Elīnai Bārbalei (13.10m). Uzvarētājiem tika pasniegti diplomi, medaļas un pirmo vietu ieguvējiem balvā tika pasniegta pirts slota, ko izgatavoja Vitālijs Popovs.

Sporta svētku noslēgumā notika strītbola sacensības, kurās piedalījās četras Viļānu novada vīriešu un divas sieviešu komandas, spēlēja pēc apļa sistēmas katra ar katru. Starp sievietēm nepārpēta palika komanda “MEITENES ZELTENES” (Alise Klinta Broka, Megija Gunda Broka, Marita Vulāne) otrā vieta “VIĻĀNU VIDUSSKOLAS” komandai (Ingūna Rubule, Simona Prikule, Alevtīna Tarasova).

Spraigas cīņas norisinājās starp vīriešu komandām un 1.vieta “M3” komandai (Juris Meļņiks, Jaroslavs Mačulis, Edgars Malinovskis), 2.vieta “KO MET” (Dainārs Lācis, Aleksejs Čakovs, Matīss Kristians Morozovs), 3.vieta “OLD SCHOOL” (Vladislavs Buivids, Raitis Broks, Toms Pizičs).

Viļānu novada Sporta skola izsaka pateicību Viļānu novada pašvaldībai par sniegto atbalstu sacensību organizēšanā, kā arī novada aktīvākajiem jauniešiem par palīdzību sacensību tiesāšanā.

Īpašs PALDIES Gunitai Fjodorovai par pārsteiguma balvu izgatavošanu un Vitālijam Popovam inventāra izgatavošanā.