Velosipēdu brauciens „Izzini Latvijas novadus!” arī Viļānu novadā

Viļānu apvienības pārvalde 21.Augusts, 2019, 14:13 Notikumi

Slimību profilakses un kontroles centrs, sadarbībā ar Viļānu novada pašvaldību, 16.augustā aicina visa vecuma grupu iedzīvotājus uz velosipēdu braucienu (dalībnieku reģistrācija no plkst. 12:00).

Pasākumu ietvaros iedzīvotāji veidos komandas no trim dažādu paaudžu dalībniekiem un, veicot velosipēda maršrutu sava novadu teritorijā, iegūs zināšanas par veselīgu dzīvesveidu un iepazīs novadu materiālo un nemateriālo kultūrmantojumu.

Pēc maršruta veikšanas dalībniekus gaida maltīte brīvā dabā un apbalvošana dažādas nominācijās.

Kopējais paredzamais pasākuma ilgums – 3 stundas (pasākuma ilgums var mainīties), paredzamais maršruta garums – 10 km.

Vietu skaits ierobežots: 30 personas

Pulcēšanās vieta: pie Viļānu novada pašvaldības ēkas,  Kultūras laukumā 1A, Viļānos, Viļānu novadā.

Dalība pasākumā ar personīgajiem velosipēdiem. OBLIGĀTS nosacījums dalībnieku drošībai maršruta veikšanai ir ķivere.