Sanktpēterburgas teātra izrāde “Gribu precēties!” Viļānu KN 27.februārī plkst. 19.00

Viļānu apvienības pārvalde 15.Janvāris, 2020, 12:59 Notikumi

Viļānu kn, 27. februārī, plkst. 19:00 viesosies izrāde no Sanktpēterburgas ''Gribu precēties!''. Biļešu cenas: 14-16 Eur.  Biļetes iespējams iegādāties iepriekšpārdošanā Viļānu kultūras namā vai https://www.bilesuparadize.lv/lv/events/event/79400. Ieeja no 16 gadu vecuma.

Спектакль “Хочу замуж”
Лирическая комедия по пьесе Л.Корсунского “Незамужняя женщина”.
Пьеса для добродушного театра, в которой рассказана история из жизни современных женщин. Конечно, каждая женщина в душе мечтает, что произойдет нечто невероятное и перевернет всю ее повседневную, однообразную личную жизнь.
Мать с дочерью никак не могут наладить отношения. Конфликт обостряется появлением жениха дочери. К ужасу молодых, мать приготовила им еще один сюрприз. Размолвки, ссоры, ряд смешных ситуаций. Похоже, персонажам нелегко разобраться в своих отношениях.
Тонкий юмор автора, вдохновенная игра актеров. В этом светлом, добром спектакле все ситуации, от смешных и нелепых до грустных и, порой, трагических, выглядят искренне и очень узнаваемо.
Спектакль обладает той удивительной легкостью и выразительностью, которая гарантирует неизменный зрительский успех и долгую сценическую судьбу.
Драматург Лев Корсунский известен своими произведениями для театра и кино. Ему принадлежат сценарии к фильмам “Американский дедушка”, ”Сумасшедшая любовь”, ”По Таганке ходят танки” и др.
Спектакль пройдет с одним антрактом.

В ролях:
Заслуженный артист России Евгений Тиличеев
Елена Забродина
Юлия Москаленко

Владимир Садков / Кирилл Ульянов

Izrāde “Gribu precēties!”
Liriska komēdija, kuras pamatā ir L. Korsunska luga “Vientuļā sieviete”.
Izrāde stāsta par mūsdienu sieviešu dzīvi. Protams, katra sieviete sirdī sapņo, ka notiks kaut kas neticams un pārvērtīs visu savu ikdienišķo, vienmuļo personīgo dzīvi.
Māte un meita nevar nodibināt attiecības. Konfliktu saasina līgavaiņa meitas parādīšanās. Māte jaunajam pārim sagatavo pārsteigumu. Pļāpāšana, ķildas un smieklīgas situācijas.
Autora smalkais humors iedvesmo. Šajā spilgtajā, labajā izpildījumā visas situācijas, sākot no smieklīgām līdz skumjām un reizēm traģiskām, izskatās sirsnīgas un ļoti atpazīstamas.
Izrādei piemīt pārsteidzošs vieglums un izteiksmīgums, kas pievilina skatītājus.
Dramaturgs Ļevs Korsunskis ir pazīstams ar saviem darbiem teātrī un kino. Viņam pieder filmu “Amerikāņu vectēvs”, “Trakā mīlestība”, “Tanks Walk on Taganka” scenāriji utt.
Izrāde notiks ar vienu starpbrīdi.
Lomās:
Krievijas godinātais mākslinieks Jevgeņijs Tiličevs