Viļānos atvērts jauns vietējais veikals “top!”

Viļānu apvienības pārvalde 9.Marts, 2021, 11:45 Jaunumi

Pagājušajā nedēļas nogalē durvis vēra lielākais pārtikas veikals Viļānos – jauns veikals “top!” Raiņa ielā 23k-1, kopumā nodrošinot 22 darba vietas 477 m2 lielā tirdzniecības zālē un papildus ražošanas cehā. Veikala telpu rekonstrukcija tika uzsākta vēl 2020. gada nogalē, taču, saistībā ar ārkārtējo situāciju valstī ierasta vērienīga atklāšana nenotika. Projekta īstenotājs ir veikalu tīkla “top!” partneris SIA “Pārtikas Veikalu Grupa”.

“Vietējais Viļānu “top!” piedāvā mūsdienīgu veikala iekārtojumu, plašu sortimentu un savu lielāko lepnumu – ar mīlestību gatavoto vietējā “top!” kulināriju un konditoreju. Piedāvājumā pircēji atradīs burkānpīrāgu, kūkas, smalkmaizītes, pīrāgus, tortes, gaļas ruletes un daudz citu vietējo recepšu gardumus. Tāpat sortimentā esam iekļāvuši vietējo zemnieku saimniecību augļus un dārzeņus no ZS “Eži” un ZS “Sīļusala”. Klientu ērtībām nodrošinām karstos dzērienus līdzi ņemšanai, sveramo gaļas produkciju, kā arī pārējos ikdienai nepieciešamos pārtikas produktus. Tiem vienmēr būs nodrošināti arī dažādi īpašie piedāvājumi, produktu klāsta izvēlē uzsvaru liekot uz reģionālu un sezonālu  piedāvājumu. Esam parūpējušies arī par labiekārtotām telpām darbiniekiem un izveidojuši ražošanas cehu,” stāsta veikalu tīkla “top!” mārketinga direktore Ilze Priedīte.

Veikalu tīkla “top!” spēks ir tā pieejamībā un plašajā pārklājumā. “top!” ir visu Latvijas reģionu iedzīvotāju vietējais iemīļotais veikals. Viļānos šis ir šobrīd pirmais un vienīgais veikals “top!”.

SIA “Pārtikas veikalu grupa” ir 100% vietējais uzņēmums ar Latvijas kapitālu un viens no veikalu tīkla “top!” 12 partneriem. Kopumā SIA “Pārtikas veikalu grupa” atvēris septiņus veikalus “top!” un divus “mini top!” astoņās Latvijas pilsētās – Cesvainē, Ilūkstē, Krāslavā, Lubānā, Maltā, Preiļos, Varakļānos, Zilupē un tagad arī Viļānos.

Veikalu tīkls “top!” ir lielākais Latvijas uzņēmējiem piederošais veikalu tīkls, kā arī trešais lielākais mazumtirdzniecības veikalu tīkls Latvijā. Ar preču zīmi “top!” Latvijā šobrīd darbojas 200 pārtikas veikali, kas pieder 12 vietējiem uzņēmumiem: SIA “Firma Madara 89”, AS “LPB”, SIA “Dekšņi”, SIA “Mārksmens”, SIA “Madara 93”, AS “Roga-Agro”, SIA “G.A.L.”, SIA “Ogres Prestižs”, SIA “Pārtikas veikalu grupa”, SIA “SP”, SIA “Palmas-S” un SIA “LM Jūrmala”. Kopumā tiek nodrošināts vairāk nekā 4000 darbavietu, atbalstot vietējos ražotājus un piegādātājus visā Latvijā.

Informāciju sagatavoja:
Ilze Priedīte
Veikalu tīkla top! mārketinga direktore un valdes locekle
E-pasts: pr@toppartika.lv

www.toppartika.lv