UZVARA Latvijas meiteņu telpu futbola čempionātā U-12 meiteņu grupā

Viļānu apvienības pārvalde 16.Marts, 2020, 09:39 Jaunumi

Jaunolaines Sporta namā 2020. gada 08. martā norisinājās Latvijas meiteņu telpu futbola čempionāta -  2020 pēdējā kārta, kurā Viļānu novada Sporta skolas meiteņu futbola komanda U-12 Attīstības grupā izcīnīja 1.vietu.

Attīstības grupā spēlēja deviņas komandas:

Viļānu NSS

FK Olaine - 2

FK Iecava

SK Imanta

FK Bandava

Rēzeknes BJSS

Ilūkstes NSS

FK 33/Ķeguma skola

FK Dinamo Rīga - 2

Katrā no trim kārtām tika aizvadītas pa divām, vai trim spēlēm, katras spēles ilgums 2x10 minūtes. Mūsu komanda izcīnīja sešas uzvaras, vienu spēli nospēlēja neizšķirti, un viena zaudēta spēle FK Olaine – 2 komandai. Rezultātā iegūti 19 punkti un izcīnīta 1.vieta, aiz sevis atstājot Olaines un Iecavas komandas.

Komandā spēlēja: Marta Kiule, Astrīda Čerņavska, Anastasija Parfjonova, Linda Zvīdriņa, Evita Stafecka, Paula Helēna Knipa, Elīza Unda, Elīna Latkovska. Komandai izcīnīt uzvaru palīdzēja arī Madonas BJSS audzēkne Ruta Uzāre, un Gulbenes BJSS audzēkne Laura Kallase.

Spēlēs visvairāk gūtie vārti Laura Kallase – 16, Marta Kiule – 8, Astrīda Čerņavska un Anastasija Parfjonova pa 4.

Par ATTĪSTĪBAS grupas labāko spēlētāju no mūsu komandas tika atzīta - Laura Kallase.

Aizvadīto spēļu grafiks un galarezultātu tabula skatāmi https://lff.lv/klubi/vilanu-nss-27612/?cid=5408785 .

Lepojamies ar augstiem sasniegumiem meiteņu futbolā un pateicamies Viļānu novada pašvaldības Sporta skolas trenerim Andrejam Slavickim par komandas sagatavošanu, kā arī Madonas BJSS un Gulbenes BJSS par sadarbību.