Skolēnu vasaras darbs

Viļānu novada pašvaldība 3.Augusts, 2020, 11:12 Jaunumi

Jau otro mēnesi Viļānu novada pašvaldība piedalās Nodarbinātības valsts aģentūras organizētajā aktīvās nodarbinātības pasākumā “Nodarbinātības pasākumi vasaras brīvlaikā personām, kuras iegūst izglītību vispārējās, speciālās vai profesionālās izglītības iestādēs”, kura ietvaros Viļānu novadā tika izveidotas 30 darbavietas, nosakot 0,5 likmi vienai darbavietai. Jūlija mēnesī veiksmīgi savu pirmo darba pieredzi ieguva 15 jaunieši.

Savukārt šodien, 3.augustā, vēl 15 jaunieši sāka savas darba gaitas, pirmās dienas rītu iesākot ar darba līguma parakstīšanu un iepazīšanos ar darba drošības noteikumiem. Pēc sapulces jaunieši jau ir uzsākuši savu pirmo darba dienu.

Vēlam viņiem veiksmi un lai izdodas iegūt jaunas zināšanas un vērtīgu pieredzi!

 

Iesaki citiem: