Seminārs ”Lauksaimniecības produkciju ražojošo saimniecību konkurētspējas palielināšana”

Viļānu novada pašvaldība 20.Oktobris, 2020, 08:14 Jaunumi
Ņemot vērā epidemioloģisko situāciju valstī, šī gada 28. oktobrī plānotais informatīvais seminārs notiks attālināti - ZOOM vidē. 
 
___________________________________________________________________________________________
Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centra Rēzeknes nodaļa aicina Rēzeknes un Viļānu novadu iedzīvotājus uz informatīvu bezmaksas semināru ”Lauksaimniecības produkciju ražojošo saimniecību konkurētspējas palielināšana”, kas norisināsies 2020.gada 28.oktobrī plkst. 10:00 Rēzeknē, Dārzu ielā 7a.
 
Semināra ietvaros LLKC ekonomikas konsultants Raivis Andersons iepazīstinās klausītājus ar datu apstrādes un datu izmantošanas iespējām saimniecības konkurētspējas novērtēšanai un uzlabošanai, kā arī skaidros datu ieguves principus. LLKC augkopības konsultante Anita Dzene prezentēs aktualitātes un iespējas konsultāciju pakalpojumu programmā.
 
Ar semināra programmu var iepazīties mājaslapā www.laukutikls.lv.
Obligāta iepriekšēja pieteikšanās zvanot 26588672 vai rakstot uz e-pastu kristiana.latkovska@llkc.lv
 
Iesaki citiem: