Pirmā adventes nedēļa Viļānu novadā.

Viļānu apvienības pārvalde 10.Decembris, 2019, 15:15 Jaunumi

Ir sākusies jau otrā adventes nedēļa. Katram šis laiks ir īpašs un pavisam savs. Bet ir liels prieks par to, ka mēs varam dāvāt svētku prieku un sajūtu viens otram! Tāpēc mēs ar prieku varam atskatīties uz pirmajā adventes nedēļā notikušajām aktivitātēm.

Pirmajā adventē kultūras namā notika Ziemassvētku tirdziņa atklāšana, mazs koncerts un, protams, piparkūku un cepumu cepšana. Brīnišķīgs sākums Ziemassvētku brīnuma gaidām. Pilns ar maziem miltainiem vaigiem un priekā mirdzošām acīm (tās gan mirdzēja ne tikai mazajiem darbnīcas dalībniekiem). Ir tik garšīgi ēst pašu ceptus cepumus un piparkūkas.

Nedēļas laikā – divas dienas pēc kārtas – notika vafeļu cepšanas darbnīcas, kurās 4. un 11. klašu skolēni pusdienlaikā cepa gardas un kraukšķīgas vafeles, jo tuvojoties mācību semestra noslēgumam tik ļoti gribas kaut ko saldu un garšīgu.

Piektdien, pirms pilsētas egles iedegšanas notika sietspiedes darbnīca Ziemassvētku noskaņās. Klausījāmies mūziku, ķērām svētku noskaņojumu un izrotājām t-kreklus. Pēc publiska balsojuma rezultātiem tika izvēlēti četri dizaini Ziemassvētku noskaņās, lai katrs varētu izvēlēties sirdij tuvāko un priecēt gan sevi, gan citus rodot Ziemassvētku noskaņojumu sev apkārt. Un tomēr pat šajā laikā vēl joprojām aktuāls ir visu iemīļotais VIĻĀNI uzraksts.

Pulksten 16:00 tika iedegta lielā svētku egle, kuru šogad rotā iedzīvotāju izveidotas zvaigznes! Katrs no mums ir piedalījies svētku noskaņas radīšanā. Veselu nedēļu visi kopā smējāmies, radījām un devām!

Lai visiem mierpilns un patīkams Ziemassvētku gaidīšanas laiks!

Informācija: Viļānu novada jauniete Viktorija Piziča