Atbalsts iedzīvotājiem saistībā ar komunālajiem maksājumiem

Viļānu apvienības pārvalde 30.Marts, 2020, 10:07 Jaunumi

Sakarā ar Ministru kabineta 2020.gada 12.martā izsludināto ārkārtējo situāciju visā valsts teritorijā (2020.gada 12.marta Ministru kabineta rīkojums Nr.103 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu”), daudziem iedzīvotājiem, šajā ārkārtējās situācijās laikā, ir iespējams nonākt krīzes situācijā, ko var radīt zaudēts darbs, ierobežotas iespējas būt ekonomiski aktīviem, nepieciešamība ievērot pašizolāciju (karantīnu), atrašanās ārstniecības iestādē, līdz ar to iedzīvotājiem var būt ierobežoti iztikas līdzekļi vai ierobežotas iespējas savlaicīgi apmaksāt rēķinus par komunālajiem pakalpojumiem. Ņemot vērā norādīto un pamatojoties uz likuma “Par pašvaldībām 21.panta pirmās daļas 27.punktu, 2020.gada 12.marta Ministru kabineta rīkojumu Nr.103” Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu”,


Viļānu novada pašvaldības dome nolemj:

  1. Ministru kabineta izsludinātās ārkārtējās situācijas laikā nepiemērot iedzīvotājiem soda (nokavējuma) procentus par aizkavētiem maksājumiem par komunālajiem pakalpojumiem.
Iesaki citiem: