Ortodontijas konsultācijas tiešsaistē

Viļānu novada pašvaldība 27.Marts, 2020, 09:19 Jaunumi

Latvijā pirmo reizi tiek piedāvātas ortodontijas (zobu taisnošana un sakodiena korekcija) konsultācijas tiešsaistē, lai esošajiem un jaunajiem pacientiem nodrošinātu operatīvas attālinātas speciālistu konsultācijas un palīdzību. Pielāgojoties ārkārtas situācijai, šādu pakalpojumu piedāvā viena no vadošajām ortodontijas klīnikām Baltijā – Concordia.

No 25. marta ikvienam ir iespēja attālināti pierakstīties pie ortodonta uz tiešsaistes konsultāciju, izmantojot zobārstniecības klīnikas portālu concordiaclinic.lv. Tā ir iespēja pacientam attālināti saņemt arī pirmreizējās konsultācijas par ortodontiskās ārstēšanas iespējām, sazinoties ar ārstu video tiešsaistē, izmantojot datoru, mobilo telefonu vai planšetdatoru.

Reaģējot uz situāciju valstī un rūpējoties par klientu veselību, zobārstniecības klīnika Concordia uz nenoteiktu laiku plānveida pakalpojumus klātienē pārtrauks un pacientiem sniegs palīdzību tikai akūtos izņēmuma gadījumos.

“Situācijā, kāda šobrīd izveidojusies valstī un teju visā pasaulē, uzņēmēji dažādās nozarēs ir spiesti pārstrukturizēt un pārskatīt savu pakalpojumu sniegšanas kārtību un iespējas. Skatāmies uz to kā iespēju. Redzam, ka atsevišķās valstīs, piemēram, ASV, Austrālijā, dažās Eiropas valstīs attālinātas konsultācijas ortodontijā jau labu laiku nav nekas neierasts. Šis ir risinājums topošajiem un esošajiem pacientiem, lai saglabātu komunikāciju, sniegtu tiem palīdzību un, vienlaikus, nodrošinātu gan pacientu, gan darbinieku drošību un veselību. Konsultāciju laikā var risināt dažādus pacientam neskaidrus jautājumus, piemēram, sniegt ieteikumus, rekomendācijas par ārstēšanas risinājumiem un pat veikt sākotnējo vizuālo apskati,” stāsta zobārstniecības klīnikas Concordia un viens no vadošajiem Baltijas valstu ortodontiem Māris Gržibovskis.

Kā rīkoties pacientam, lai saņemtu tiešsaistes konsultācijas ortodontijā:

  1. Pacients dodas uz saiti http://concordiaclinic.lv/services/orthodontics/
  2. Pacients izvēlas iespēju “pierakstīties uz konsultāciju”
  3. Pacients ievada vārdu un uzvārdu, telefona numuru un e-pasta adresi
  4. Zobārstniecības klīnika ar paciantu sazināsies tuvākajā laikā.

Informācija krievu valodā

Papildu informācija:
Zobārstniecības klīnika Concordia

Tel. +371 26252539
concordiaclinic@concordiaclinic.lv 
Lāčplēša iela 27/2
Rīga, LV-1011, Latvija

www.concordiaclinic.lv

Iesaki citiem: