No 1.marta jaunie uzņēmēji un biznesa ideju autori aicināti pieteikties LIAA Rēzeknes biznesa inkubatora atbalsta programmām

Viļānu novada pašvaldība 24.Februāris, 2021, 10:25 Jaunumi

INFO stunda pl.14.00, kurā tiks stāstīts par inkubatora sniegtajiem pakalpojumiem un atbalstu biznesa idejas vai uzņēmējdarbības attīstībai. Inkubatora komanda atbildēs uz interesējošiem jautājumiem par pieteikumu sagatavošanu un iesniegšanu pirmsinkubācijas un inkubācijas atbalstam.

Reģistrācija šeit: https://saite.lv/3CRp7

LŪST VAI PLĪST | pieredzes stāstu sesija pl.15.00, kurā būs iespēja dzirdēt uzņēmēju pieredzes stāstus. Uzņēmēji dalīsies dažādās veiksmēs un neveiksmēs, no kurām ikviens var mācīties. Katra stāsta misija ir parādīt pieredzes vērtību, iedvesmojot un iedrošinot nebaidīties attīstīt biznesa idejas un doties uz priekšu, lai tur lūst vai plīst. Šajā reizē stāstu stāstītāji būs uzņēmums “Latgales dārzeņu loģistika" un LIAA Rēzeknes biznesa inkubatora  kopienas dalībnieki “Timber Kit” un “Burbuļu spēles.”

Reģistrācija šeit: https://saite.lv/Bb7Cm

 

 

Iesaki citiem: