Konkurss "Latvijas Būvniecības gada balva 2020"

Viļānu apvienības pārvalde 9.Marts, 2021, 13:36 Jaunumi

Konkursa "Latvijas Būvniecības Gada balva 2020" pieteikumu skaits ir gandrīz 140, raksturojot pērnā gada arhitektūras un būvniecības ražu 10 nominācijās.

Pieteikumu starpā izcili restaurācijas projekti, privātmājas, kuru izmaksas ir saprotamas un komforts pievilcīgs, pārbūves, kuras uzlabo dzīves kvalitāti, koka potenciālo iespēju izmantošana ilgtspējīga dizaina un funkciju nodrošināšanā, inženierbūvju spožums, kas ļauj mums ērtāk un ātrāk aptvert pārvietošanās loģiku, sporta būves, interjeri, eleganti un aristokrātiski māju restaurācijas projekti, jaunas, spožas un ļoti izteiksmīgas fasādes, jaunas vēsmas modernos dzīvokļos, kolosālas ražotnes un teritorijas labiekārtojumi.

Tai skaitā arī Viļānu novada pašvaldības realizētais projekts "Gājēju tilta uz Lakstīgalu salu pārbūve", Raiņa iela 2B, Viļāni. Pasūtītājs Viļānu novada pašvaldība, projekts Projekts 3, būvnieks Viadukts, būvuzraudzība KEM. Projekts izvirzīts nominācijai "Inženierbūve jaunbūve".

ŠEIT varat iepazīties ar visiem konkursa "Latvijas Būvniecība gada balva 2020" pieteikumiem.

Konkursa laureāti tiks paziņoti 2021.gada 12.martā.

Konkurss "Latvijas Būvniecības gada balva" norisinās septīto gadu, un tā misija ir popularizēt drošas, inovatīvas, augstvērtīgas un estētiski kvalitatīvas ēkas un būves, kas tapušas Latvijas teritorijā vai ārpus tās, ja par projekta realizāciju atbildīgi ir Latvijas pilsoņi - būvnieki, projektētāji, konstrukciju ražotāji un citi.

Konkursa mērķis ir paaugstināt būvniecības, projektēšanas un arhitektūras nozares prestižu sabiedrībā, popularizējot labas prakses pieredzi Latvijā un aiz tās robežām.